Forum www.egeppert.com

Dyskografia - T-raperzy znad Wisły - nowa składanka ;-)))

Gwiazdka - 06 Lis 2009 02:07
: Temat postu: T-raperzy znad Wisły - nowa składanka ;-)))
http://www.lastfm.pl/musi...ki/diff?b=4&a=3

20 listopada ukaże się najnowsze dziełko ;-) )) Na pewno znajdziemy tam COŚ ciekawego ;-) )))
Anonymous - 13 Lis 2009 11:42
:
"Rozmowy o płytach Edyty Geppert oraz innych albumach, na których znalazły się nagrania Artystki". Temu służy to miejsce na Forum.

Pytam więc, czy znajdą się na płycie piosenki nagrania bohaterki strony - Pani Edyty Geppert? Jeśli nie, to uważam, że wiadomość jest absolutnie bezprzedmiotowa, a jej autorka chyba lewituje, albo po raz kolejny nie rozumie, czyje jest to Forum.
Agnieszka eF - 14 Lis 2009 12:32
:
mam pytanie, widział ktoś gdzieś zapowiedź tej płyty? merlin, empik? bo ja albo nie widzę, albo nie ma. a ciekawie się zapowiada, wspaniała gama Artystów na niej. : )

Gwiazdka napisał/a:
Na pewno znajdziemy tam COŚ ciekawego ;-) )))

zapewne. : )))
Paweł Gabriel - 14 Lis 2009 04:14
:
Witam Wszystkich Forumowiczów.

Jeżeli ten wpis przyda się na coś, to Agnieszko na stronie merlin.pl znajduje się informacja, która usunie większość Twoich wątpliwości. Jest to zdanie, rozwiewające wszelką niepewność co do udziału Edyty Geppert w tym projekcie, cytuję:

Kolejną nowością na płycie jest utwór "STARtEST", w którym Profesorowie Grzechu i Rycho odpytują z historii rapujące razem z nimi gwiazdy: Edytę Geppert, Stanisława Soykę, Agę Zaryan, Fisza, Kasię Nosowską, Łonę, Annę Marię Jopek, Muńka Staszczyka, Dorotę Miśkiewicz, Lecha Janerkę oraz Marka Kondrata.

Pozdrawiam wszystkich, bez wyjątku. Gabriel.
Agnieszka eF - 14 Lis 2009 06:34
:
no to w takim razie, chyba muszę odwiedzić okulistę. ostatnio szukałam zapowiedź i nie widziałam. ; )
szkoda tylko, że nie ma spisu utworów, które się na niej znajdują. acz nie wiem, czy coś by to dało. ; )
dziękuję za link. :)

p.s. wątpliwości nie miałam. ;- )
Paweł Gabriel - 14 Lis 2009 08:23
:
Ze wzrokiem Agnieszko wszystko OK, informacja na merlin.pl jest świeżutka, chyba jej wczoraj nie było, gdyż podobnie jak Ty, od tego sklepu zacząłem poszukiwania informacji o płycie. Strasznie mnie ciekawi, co też Pani Edyta „wyrapuje”. Jakby to powiedzieć? Nie codziennie słyszymy dźwięki Stradivariusa używane do takich celów. Pozdrawiam. Gabriel
Anonymous - 15 Lis 2009 12:31
:
Zwracam Gwiazdce wszelki honor. Bez potrzeby była ta moja niemądra wypowiedź. Przepraszam Gwiazdko za uszczypliwość, która była niepotrzebna i nie na miejscu. Ta płyta ma związek także z Panią Edytą - tak wynika z oficjalnych zapowiedzi. To chyba ja lewitowałem zanim przeczytałem oficjalne wieści na ten temat.
Paweł Gabriel - 15 Lis 2009 09:21
:
A co wy na to?
U mnie z historii sześć.
Za Zygmunta Augusta sześć z plusem.
I żeby było sprawiedliwie dla T-raperów znad Wisły, za pomysł i namówienie tylu wspaniałych Artystów do wspólnej zabawy, również szósteczka.
Gwiazdka - 15 Lis 2009 09:39
:
a my na to - czadzior ;-) )) bomba ;-) ))
Dobrze obryta uczennica ;-) ))))
Gosia1230 - 15 Lis 2009 10:02
:
Świetne :D .
Agnieszka eF - 21 Lis 2009 12:35
:
ma ktoś płytę? : > : )
alexc10 - 13 Gru 2011 04:16
:
(...) No więc sprawdźmy czy obryta uczeń Geppert jest Edyta :D ....Zygmunt August...Zygmunt August gość co miał styl i co miał gust.. Zyyyyyyygmunt August :mrgreen: :D
Kayo - 16 Gru 2011 04:57
:
Ja mam Ekshumację, fajna, a "Supertest"... cóż, super.