Forum www.egeppert.com

Koncerty - Dni Niepołomic

Gwiazdka - 31 Maj 2009 01:31
:
Sopot - oczywiście, tyle że widownia zadaszona...
Z tego wszystkiego to Płock jawi się dość sensownie - piękny zachód słońca nad Wisłą i niezbyt chłodny wieczór - ale w sumie też pod zadaszeniem, wiec się liczy połowicznie ;-)
Melisssa - 31 Maj 2009 02:17
:
Ale jakby nie było...koncert w deszczowej aurze ma swoje uroki.... ;)
Koniec końców było naprawdę... dość wyjątkowo.....:)
Paulka162 - 31 Maj 2009 02:20
:
Melisssa napisał/a:
Ale jakby nie było...koncert w deszczowej aurze ma swoje uroki.... ;)
Koniec końców było naprawdę... dość wyjątkowo.....:)

No jedna Melisssa mnie rozumie :)
Agnieszka eF - 31 Maj 2009 02:51
:
co do plenerów, w tamtym roku - Lubin, Głogów, Legnica, było upalnie. ale pogoda zmienna jest... ;)
Klaudia - 31 Maj 2009 04:24
:
Podczas TAKIEGO koncertu chyba wszytsko ma swój urok :) )
Paweł Gabriel - 31 Maj 2009 05:41
:
Meldunek z frontu albo batalia dwóch żywiołów.
Takie dwie myśli przyszły mi do głowy po przeczytaniu Waszych postów z koncertu w Niepołomicach. Święty Boże. Na Edytę Geppert i jej Fanki i Fanów nie ma siły. Złe moce lub przeciwnik uczyniły wszystko by do koncertu nie doszło. A tu nici z knowań sił ciemności. Szczerze Was podziwiam i gratuluję wytrwałości. A Marta zaopatrująca zziębnięte hufce Królowej Edyty to już mistrzostwo świata. Wiem coś o tym, sam „robię” w logistyce i wiem jakie znaczenie ma dostarczenie zaopatrzenia na linię frontu w odpowiednim czasie.
Niedawno w jednym z wywiadów na pytanie zadane przez dziennikarkę:
- Co daje Pani kontakt z publicznością podczas występów na żywo?
- EG opowiedziała: Ten kontakt jest mi potrzebny jak tlen do życia.
Nie chcę Wam kadzić, ale muszę Wam to powiedzieć. Dla takich fanów jak Wy warto się trudzić. Myślę, że to co robicie ma dla Pani Edyty wyjątkowe znaczenie. To zapas tlenu na złe czasy i chwile zwątpienia na wiele dni. Brak mi już słów i konceptu by coś więcej dodać. Już wiem. Krótka modlitwa by Opatrzność czuwała na Panią Edytą i Krzysztofem Herdzinem. Na pewno nie zaszkodzi. Pozdrawiam bardzo ciepło wszystkich niepołomicki zmarzlaków.
Z cieplutkiego mieszkanka gdzieś w Świdwinie Gabriel.
Gwiazdka - 31 Maj 2009 06:09
:
Paweł Gabriel napisał/a:
by Opatrzność czuwała na Panią Edytą i Krzysztofem Herdzinem

Amen!!!!
Paweł Gabriel - 31 Maj 2009 06:53
:
Przepraszam, ale to znowu ja. Po tym adresem na 26 i 27stronie Gazety Niepołomickiej znajduje się super niespodzianka „w temacie Edyty Geppert” jakby to powiedział nasz były Prezydent. Miłej lektury. Gabriel.
P.S. Jeżeli ktoś będzie patrzył na cyferki w okienku wskazującym strony w Adobe Reader, będą to strony 28 i 29.