Forum www.egeppert.com

Pozostałe - Na Gwiazdkę... :)))

Gwiazdka - 21 Gru 2008 02:45
: Temat postu: Na Gwiazdkę... :)))
Ten szczególny czas się zbliża wielkimi krokami...

Zaczarowana magią Świąt stanę samotnie
pod rozgwieżdżonym niebem
i patrząc na spadające płatki śniegu
pomyślę o ludziach, których noszę w sercu
życząc im spokojnych Świąt
wszędzie tam, gdziekolwiek są ...

O WSZYSTKICH tutaj też będę pamiętać ...

WESOŁYCH ŚWIĄT !!!

*** Gwiazdka ***

Paweł Gabriel - 21 Gru 2008 07:42
:
Dziś do mojego kościoła grupka harcerzy przyniosła ogień betlejemski i zapaliła od niego cztery świece na wieńcu Adwentowym. To znak, że czas oczekiwania się kończy. Niech żar płomienia ogrzeje wszystkie serca, które tego pragną, a światło rozświetli każde zmartwione i zasmucone oblicze. Niech Święte Anioły, które go strzegą zaniosą do Was miłość i pokój oraz tyle radości i szczęścia, ile każdy was pragnie. W tej chwili moje ramiona, faceta ze słuszną wagą i wzrostem, wszystkich mocno obejmują i przyciskają do serca. Wesołych Świąt Bożego Narodzenia życzy Gabriel omc Archanioł.
Agnieszka eF - 22 Gru 2008 11:28
:
wesołych, radosnych, ciepłych, pięknych, rodzinnych i przeżytych prawdziwie świąt. :)
Klaudia - 23 Gru 2008 04:51
:
Kochani..
Wszystkim Wam życzę na te Święta
Żeby były one
Niezapomniane
Piękne
I pełne ciepła rodzinnego.

:) :*
Małgorzata - 23 Gru 2008 06:13
:
Ja także przyłączam się do życzeń i mam nadzieję, że zarówno dla p. Edyty jak i dla Was te Święta będą wyjątkowe - ciepłe, rodzinne, spokojne...Że odpoczniecie i nabierzecie sił do stawienia czoła nowym wyzwaniom w Roku 2009. I mam nadzieję, że ten Nowy Rok będzie dużo lepszy od tego co odchodzi, nawet jeśli ten był bardzo dobry.
Życzę wam odpoczynku, zatrzymania się w tej codzienności oraz magii, aby udało się Wam ją dostrzec.
olga - 23 Gru 2008 11:03
:
Życzę miłych i pogodnych Świąt Bożego Narodzenia oraz wielu radosnych chwil w nadchodzącym Nowym Roku :smile:
ula - 24 Gru 2008 09:55
:
Zdrowych i spokojnych, pełnych serdecznej atmosfery Świąt Bożego Narodzenia
oraz szczęścia, pomyślności i sukcesów w nadchodzącym Nowym Roku.