Forum www.egeppert.com

Koncerty - koncert 20.10.08 w Warszawie

kaycik - 06 Paź 2008 11:56
: Temat postu: koncert 20.10.08 w Warszawie
Czy ktoś może zna szczegóły tej imprezy?
nigdzie nie mogę znaleźć informacji na ten temat.
chodzi mi przede wszystkim o to gdzie konkretnie będzie koncert, czy to recital, czy koncert z udziałem Pani Edyty? jak z miejscami i cenami biletów?
błagam, jak coś znajdziecie to dajcie jakiegoś linka :-)

serdeczne dzięki!
Anonymous - 07 Paź 2008 11:06
:
Tego dnia Pani Edyta wystąpi z recitalem dla uczestników 2-dniowego sympozjum odbywającego się na uczelni.
Ale przecież kilka dni później Pani Edyta wystąpi w Teatrze Polonia, miejscu idealnym na recital, na który bilety od dawna było można rezerwować.

Pozdrawiam :smile:
dandi - 07 Paź 2008 02:18
:
ja 1 października chciałem kupić bilety na występ w teatrze Polonia, ale już nie było niestety :( a tak bardzo się nastawiłem, szkoda
kaycik - 08 Paź 2008 09:27
:
Gosiu, rozumiem, że nie ma szans na wejscie na ten koncert na uczelni? :(
Polonia - owszem fajne miejsce, ale ceny biletów na koncert jeszcze "fajniejsze" :cry:
ula - 08 Paź 2008 09:54
:
Skontaktuj się z uczelnią :wink:
dandi - 10 Paź 2008 08:44
:
skontaktowałem się z uczelnią i rzeczywiście koncert odbędzie się w ramach sympozjum naukowego, ale dostałem też informację, że jest to koncert otwarty :) i zacznie się ok. godz.18.
Anonymous - 26 Paź 2008 06:02
:
kaycik napisał/a:
Polonia - owszem fajne miejsce, ale ceny biletów na koncert jeszcze "fajniejsze"

Wiesz? To już chyba zakrawa na wyjątkową bezczelność. Chodzi Ci o bycie na koncercie Edyty Geppert, czy też na byle darmowym koncercie, czyimkolwiek i gdziekolwiek?
Gwiazdka - 26 Paź 2008 09:55
:
Michał Ziarno napisał/a:
Wiesz? To już chyba zakrawa na wyjątkową bezczelność.

Michał, wyluzuj trochę chłopie, naprawdę. Wszystkim to wyjdzie na zdrowie...
Pozdrawiam serdecznie :)