Forum www.egeppert.com

Dyskografia - "Nic nie muszę - 25 Lecie" - WIELKIE ODLICZANIE !

Anonymous - 29 Sie 2008 12:13
:
Oto zawartość najnowszego albumu, którego premiery oczekujemy:
1. Bo już nic nie muszę
2. Za inna
3. Gdyby łzy
4. Do trzeciej z cnót
5. Szukaj mnie
6. Nie żałuję
7. W blaskach zachodu
8. Łzy księżyca
9. Kiedy mnie już nie będzie
10. Życie nie stawia pytań
11. Śpiewka o pękniętym sercu
12. Miasteczko Pana Andersena
13. Sentymentu mgła
14. Zapowiedź
15. Jak to jest z moim śpiewaniem.
Netusia - 29 Sie 2008 12:47
:
Wield tych piosenek znam.Są poprostu perfekt.Tak jak p.Edytka:).
Gwiazdka - 29 Sie 2008 07:29
:
Tutaj jest wszystko :) Również okładka :)
Nooo, jeszcze niecały miesiąc...
Anonymous - 29 Sie 2008 07:37
:
Ja jestem ciekawa przede wszystkim "Kiedy mnie już nie będzie" po latach... :)
Czekamy z niecierpliwością na kolejną "perełkę"!
Agnieszka eF - 29 Sie 2008 12:34
:
ja nigdy nie słyszałam "Kiedy mnie już nie będzie" w wykonaniu Pani Edytki. to chyba musiało być trochę dawno wykonywane? ;>
cała płyta zapewne będzie "perełką" :)
Gwiazdka - 29 Sie 2008 12:57
:
Agnieszka eF napisał/a:
ja nigdy nie słyszałam "Kiedy mnie już nie będzie" w wykonaniu Pani Edytki. to chyba musiało być trochę dawno wykonywane?

Oj, dawno. W osiemdziesiątych latach. Też się cieszę z tej piosenki!! Uwielbiam takie "powroty po latach" - jak na przykład na poprzedniej płycie - "Antygona". Mało rozpowszechnione, przykurzone czasem piosenki na nowo rozkwitają!!!!
Pozdrówki :)
Agnieszka eF - 29 Sie 2008 01:07
:
uh, to bardzo dawno. ;) cieszę się ogromnie z tej piosenki.
a właśnie, co do niej, to jakoś w lutym jak rozmawiałyśmy z Klaudusią o płycie, przez głowę przeszło nam, że ona może być na płycie. ;) jakieś takie przeczucie. :)
Klaudia - 29 Sie 2008 02:08
:
Takie przeczucie i się sprawdziło..:)
JA CHCĘ JUŻ TĄ PŁYTĘ! nie mogę się już doczekać! :D
Paulika1471 - 29 Sie 2008 03:07
:
No ja też już chciałabym jej posłuchać :smile: Tak jak i Ty nie mogę się już doczekać :grin:
Netusia - 29 Sie 2008 03:33
:
No ja tak samo nie mogę się jusz doczekać.Ale z drugiej strony dla p.Edytki warto:).
Anonymous - 29 Sie 2008 08:41
:
W tym miejscu zamieściłem wcześniej post, który mógł kogoś z Was urazić, za co przepraszam i czekajmy razem na album.

Pozdrawiam,
Michał.
Agnieszka eF - 29 Sie 2008 09:00
:
a czy nowa płyta nie jest sztuką Pani Edytki?
każdy inaczej wyraża swoje emocje. i wydaje mi się, że co poniektórzy tu nie "wpadają" tylko "bywają". a tych użytkowników forum, którzy są tu od początku, szanujemy.
przepraszam, że wypowiadam się za wszystkich, choć tylko za siebie. i nie "tupię".
Anonymous - 29 Sie 2008 09:10
:
W tym miejscu zamieściłem wcześniej post, który mógł kogoś z Was urazić, za co przepraszam i czekajmy razem na album.

Pozdrawiam,
Michał.
Agnieszka eF - 29 Sie 2008 09:13
:
ale ja również nie mogę doczekać się płyty, tak jak one. chciałabym już usłyszeć pierwsze dźwięki z niej płynące, tak jak i głos Naszego Anioła. poczuć magię. czy to brak dystansu?
Agnieszka eF - 29 Sie 2008 09:18
:
Michał Ziarno napisał/a:
Przecież one nie mają bladego pojęcia o przesłaniach płynących z wielu piosenek Edyty.

Michał, a skąd Ty o tym wiesz?! każdy w innym czasie dojrzewa emocjonalnie. Każdy jest indywidualnością. Ja przyznam, że dopiero od niedawna zaczęłam bardziej uważnie słuchać, ale czy to znaczy, że wcześniej nie rozumiałam?
Klaudia - 29 Sie 2008 09:19
:
W takim razie przepraszam Pana bardzo, że wyrażam swoje emocje dotyczące nowej płyty, nie sądziłam, że to może kogoś urazić i że to zakazane na tym forum. Przepraszam również za "tupanie" i "pisanie niestworzonych rzeczy", cokolwiek by to miało znaczyć. Dziwnie Pan określił stan w jakim się obecnie rzekomo znajduję, wydaje mi się, że to trochę wyolbrzymione.
Jeśli komuś przeszkadza moja obecność na tym forum, to wcale nie muszę tu pisać, zadowolę się samym czytaniem.
Pozdrawiam.
Anonymous - 29 Sie 2008 09:19
:

Pozdrawiam,
Michał.
Klaudia - 29 Sie 2008 09:21
:
Michał Ziarno napisał/a:
Przecież one nie mają bladego pojęcia o przesłaniach płynących z wielu piosenek Edyty

I właśnie w tym momencie mnie Pan obraził. To chyba będzie koniec mojego udzielania się na tym forum. Żegnam. Pozdrawiam.
Agnieszka eF - 29 Sie 2008 09:23
:
A czy ja nie mogę czuć magii? Michał, dalej twierdzisz, że nic nie rozumiem.
Ja też mogę zadowolić się czytaniem.

I może jeszcze zaraz napiszesz, że obrażamy się jak dzieci. cóż... ja wiem o sobie więcej niż ktoś inny mógłby wiedzieć.
Gwiazdka - 29 Sie 2008 09:25
:
Klaudusia, zostań tutaj na forum - każdy ma tutaj swoje miejsce, Ty też. Każdy może wyrażać emocje związane z Panią Edytą tak, jak mu serce dyktuje. Wiek tu nie ma żadnego znaczenia!
Ech... ręce opadają.
Trzymaj się :) :)
Pozdrawiam cieplutko!