Forum www.egeppert.com

Piosenki - ¦piewka o pękniętym sercu

Maciek Kostek - 19 Kwi 2008 10:02
: Temat postu: ¦piewka o pękniętym sercu
Moi Kochani,
tutaj http://anonimowo.wrzuta.p...peknietym_sercu
możecie posłuchać "¦piewki" w wykonaniu Autora. Taki miły przedsmak, mam nadzieję.
Pozdrawiam
ula - 20 Kwi 2008 02:21
:
Dzięki, Maciek. Ja tez mam tak± nadzięję ...I jeszcze gdyby tak "Miasteczko Pana Andersena"pomie¶cił kr±żek ... Hmm...byłoby cudownie :)
Klaudia - 20 Kwi 2008 04:26
:
Ula mi też cicho marzy się "Miasteczko"... a "¦piewka" cudowna, dziękuję :)
Małgorzata - 10 Mar 2009 07:49
:
Ja sie tak po cichu zastanawiam, czy p. Edyta my¶lała o wł±czeniu do swojego repertuaru pozostałych dwóch "¦piewek" a mianowicie "¦piewki o kamykach" i "¦piewki o ¶mierci" wszak wszystkie czę¶ci s± przepiękne. Zwłaszcza walczyłabym o "kamyki".
Piosenki Agnieszki Osieckiej s± przepiękne i cieszę się, że wracaj± od¶wieżone wła¶nie przez p. Edytę.
Seweryn Krajewski też dla mnie jest wybitnym i muzykiem i interpretatorem, ale ¶piewa tak bardziej prywatnie, jakby dla siebie. Emocje p. Edyty s± bardziej "na wierzchu", bardziej dotykaj±, przynajmniej mnie. A taka wrażliwo¶ć jest naprawdę najlepsz± na poezję, nie tylko Agnieszki, ale Jej przede wszystkim.
Netusia - 10 Mar 2009 11:07
:
Zgadzam się z tob± w pełni Małgorzato.Repertuar p.Edytki jest poprostu wspaniały.Dla mnie też p.Edytka odgrywa ważn± rolę w życiu.Jej piosenki s± dla mnie inspiracj± dla moich tekstów do piosenek,które pisze.Poprostu autorytet ponad wszystko:):).