Forum www.egeppert.com

Pozostałe - Powitanie

Gwiazdka - 22 Paź 2008 10:37
:
Paweł Gabriel napisał/a:
zjawisko jakim jest Edyta Geppert wywołuje jednakowe emocje, zarówno u bardzo młodych osób, jak i tych z bagażem "paru" latek na karku

Dokładnie tak :) )))
Witam Pana serdecznie w naszych "skromnych progach" i pozdrawiam!
Filia - 08 Lis 2008 06:24
:
Witam serdecznie wszystkich forumowiczów, którzy tak jak ja kochają twórczość wielkiej artystki jaką niewątpliwie jest Edyta Geppert. Słucham jej od niedawna (może to kwestia młodego wieku), jednak już od pierwszej chwili, gdy usłyszałam ten niezwykły głos, nie mogę o niej zapomniec... W piosenkach pani Edyty jest jakaś magia, odnajduje w nich siebie. Tak bardzo chciałabym kiedyś usłyszec ją na żywo. Czekałam z utęsknieniem na wiadomość o koncercie gdzieś w pobliży Katowic. Ostatnio pojawiła sie na to iskierka nadziei... 8.12 Pani Edyta bedzie śpiewała w Chorzowie - moje marzenie było bliskie spełnienia. Niestety większośc biletów już jest zarezerwowana, a w dodatku cena niestety nie na moja kieszeń. Ale może jeszcze będzie okazja... Najlepiej juz zacznę zbierac fundusze. Zazdroszczę osobom, które widują Pania Geppert częściej. Nie każdy ma taka możliwość.

Serdecznie pozdrawiam i cieszę sie ze mogę dołączyć do tak miłego grona. Basia:)
Klaudia - 08 Lis 2008 06:33
:
Witamy serdecznie :)
Na pewno kiedyś pojedziesz na koncert, marzenia się spełniają!
Filia - 08 Lis 2008 06:39
:
Mocno w to wierze! Gdybym wiedziała o tym wcześniej... Licznik na formum bardzo się przydaje. Gdyby nie on w ogóle nie wiedziałabym o koncercie w Chorzowie...
Marcin - 11 Sty 2009 12:15
: Temat postu: Powitanie
Witam serdecznie wszystkich Ludzi, którzy stoją na straży propagowania twórczości Pani Edyty Geppert. Mam nadzieję, że zostanę przyjęty do tego szacownego Grona. Forum czytam dopiero od kilku lat, ale fanem Pani Edyty jestem od 1984 roku.
Pozdrowienia dla wszystkich Forumowiczów.
Marcin.
Paweł Gabriel - 11 Sty 2009 03:55
:
Just you wait, Mr Marcin, just you wait!
You'll be sorry, but your tears'll be to late!
You'll be broke, and I'll have money;
Will I help you? Don't be funny!
Just you wait, Mr Marcin, just you wait!
Just you wait, Mr Marcin, till you're sick,
And you scream to fetch a doctor double-quick.
I'll be off a second later And go straight to the the-ater!
Oh ho ho, Mr Marcin, just you wait!
Ooooooh Mr Marcin!

Witam serdecznie Panie Marcinie na forum Królowej Edyty.
Słusznie zakładając, że mogę nie znać musicalu „My Fair Lady” „ociupinkę” czuję się zakłopotany okolicznością , że założył Pan przy tym moją głuchotę, gdyż pochodzenie piosenki „Czekaj no, Higgińszczaku” wyłożył bardzo klarownie Pan Krzysztof Materna w dalszej części albumu. Na temat tej piosenki powiem tylko tyle, że w interpretacji Pani Edyty brzmi ona genialnie. Widziałem fragmenty jej wykonania w Polskiej Kronice Filmowej w połowie lat osiemdziesiątych. W komentarzu lektora, wyrazom podziwu i cmokania z zachwytu, nie było końca. Już wtedy „chłopaki” z Kroniki wyczuli, że EG to diament. Siła oddziaływania cytowanego już ‘, a ja – o” przynajmniej w mim osobistym odbiorze, jest tak wielka, że pozwoliłem sobie na ten „Post Scrpitowy” żart. A, że nie wyszło (Pański wpis o tym świadczy) - mea culpa.
PS. Osobiście, najbardziej z musicalu “My fair Lady” lubię "I Could Have Danced All Night" w wykonaniu Julie Andrews, zaś „Just you wait” w interpretacji Kiri Te Kanawa.
Gwiazdka - 11 Sty 2009 07:36
:
Marcin napisał/a:
Dziwne to, że Pan się wypowiada o sztuce (konkretnej arii), nie wiedząc kim był prof. Higgins i kwiaciarka Eliza.

To napominanie innych kogoś mi bardzo przypomina...
Trochę to przykre zaczynać swoją obecność na forum od takich niezbyt sympatycznych wpisów... Póki co, nigdzie nie jest ograniczona możliwość wypowiadania się na temat utworów wykonywanych przez Panią Edytę, bez znajomości okoliczności ich powstawania...
Pozdrawiam i witam na forum ;)
Agnieszka eF - 11 Sty 2009 09:19
:
Gwiazdka napisał/a:
To napominanie innych kogoś mi bardzo przypomina...

chyba nawet wiem kogo...

witam i pozdrawiam.
Meshuge26 - 07 Lut 2009 01:20
:
Witajcie,długo nie zaglądałam i zapomniałam moje logowanie,musiałam na nowo się rejestrować.Pozdrawiam wszystkich serdecznie.Daria
olga - 08 Lut 2009 07:31
:
:grin:
aga - 28 Lut 2009 08:51
:
Witam serdecznie, podobnie jak Meshuge26 nie logowałam się tutaj już szmat czasu. Z ledwością przypomniałam sobie ligin i hasło. pozdrawiam wszystkich forumowiczów :) :grin:
Agnieszka eF - 28 Lut 2009 09:59
:
witam ;)
Gosia1230 - 06 Paź 2009 09:32
:
Witam serdecznie. Jestem już trochę czasu zalogowana na forum, więc w końcu się przedstawię :) .

Mam na imię Gosia i mam 16 lat i również kocham śpiewać :) .

Słucham Edyty Geppert od ponad dwóch miesięcy...
Urzekł mnie głos tej wspaniałej Artystki i każde słowo, które wypływa z Jej ust.

W klasie niezbyt akceptują to, że słucham Pani Edyty... Tzn. ja to tak odbieram.

Ale choćbym nie wiem, co miała ścierpieć to i tak zawsze i wszędzie będę mówić, że słucham E. Geppert.

Nie mogę doczekać się godziny, kiedy kończę lekcje i idąc do domu mogę znaleźć się w swoim świecie- pełnym muzyki Pani Edyty :) .

Mam nadzieję, że w końcu dostanę bilet na koncert Pani Edyty w Bydgoszczy (19.10.09).

Spełni się wtedy moje jedno z marzeń muzycznych :) .

Pozdrawiam ;)
Paweł Gabriel - 07 Paź 2009 12:39
:
Witaj.
Pozdrawiam serdecznie mieszkankę rodzinnego miasta Rafała Blechacza.
Moim skromnym zdaniem nie mogłaś trafić lepiej ulegając urokowi talentu Edyty Geppert. Słuchając jej głosu masz pewność obcowania ze sztuką wokalną i interpretacyjną na najwyższym światowym poziomie. Resztą się nie przejmuj. Z gustami naszych kochanych bliźnich bywa różnie. Jednym bardzo smakuje alkoholowa berbelucha z plastykowego pojemniczka, innym owocowe wynalazki w kapslowanych butelkach, o nieraz bardzo egzotycznych nazwach i wyglądzie. Idąc tym śladem muszę Ci pogratulować i ostrzec jednocześnie. Pogratulować, bo miałaś okazję skosztować najlepszego francuskiego szampana, w mojej opinii czegoś wyjątkowego i rzadkiego. Ostrzec, bo o tego momentu wiele smaków Ci spowszednieje i nie będzie dawało tyle satysfakcji co kiedyś.
Kończąc, na koncert do Bydgoszczy, jeżeli tylko możesz to jedź. W tym przypadku nic sensownego dla zachęty nie wymyślę, choćbym pękł, bo tam zetkniesz się z pięknem i magią w czystej postaci. Mus być i już. Pozdrawiam. Gabriel.
Anonymous - 07 Paź 2009 12:57
:
Witaj.
Czytając to co napisałaś poczułam się tak, jakbym była to ja tylko kilka lat wcześniej :wink: . Czyli nic się nie zmieniło w szkołach (zwłaszcza w podstawówkach)...
Na pocieszenie mogę - z doświadczenia - powiedzieć Ci tylko tyle, że Ci, którzy kiedyś drwili z moich upodobań, w tej chwili z zaciekawieniem i podziwem podchodzą do sprawy.
Podobno większa część Polaków nie posiada autorytetów, nie czuje potrzeby, nie wie gdzie szukać, nie potrafi... Zatem jesteś w mniejszości i tak trzymać.
Udanego koncertu.
Pozdrawiam,

Gośka
Ernst - 30 Gru 2009 06:24
:
Dzień dobry. Powiem szczerze, że spróbować twórczości Pani Edyty postanowiłem dopiero teraz... choć nosiłem się z tym zamiarem już od jakiegoś czasu. To, co usłyszałem, spodobało mi sie na tyle, że się tu zarejestrowałem i od czasu do czasu dorzucę swoje trzy grosze tu i ówdzie :)
Gosia1230 - 30 Gru 2009 07:09
:
Bardzo serdecznie witamy :) .

Z pewnością dobrze Pan trafił :) .
I myślę, że nie pożałuje Pan tego, że postanowił Pan zapoznać się z twórczością Pani Edyty :) .

Pozdrawiam :)
Ernst - 30 Gru 2009 07:39
:
Oj, nie panujcie mi tu, zwracajcie się do mnie bardziej po swojsku, używajcie imienia, które tu obrałem :)
Paweł Gabriel - 31 Gru 2009 09:52
:
Pozdrawiam Dziedzica Almarionu na dworze i forum Królowej Edyty. Kłania się i wita uniżony sługa Gabriel ze Świdwina.
Ernst - 31 Gru 2009 09:56
:
I'm delighted to read such a welcome...