Forum www.egeppert.com

Koncerty - Warszawa, 14 i 15 stycznia 2016 PLATYNOWA PŁYTA

alexc10 - 19 Sty 2016 11:26
: Temat postu: Warszawa, 14 i 15 stycznia 2016 PLATYNOWA PŁYTA
Spokój....ciemność..pierwsze takty "Źródła". Z głębokiego mroku wyłania się szczupła sylwetka i burza blond loków. Tak rozpoczęła się bajka, do której zaprosiła swoich widzów w ubiegły czwartek Pani Edyta. Mistrzyni zmiany nastroju. Artystka o niepojętym talencie aktorskim i interpretatorskim, które wraz z aksamitnym głosem tworzą fantastyczną całość, którą ciężko opisać słowami.
Artystka wraz z towarzyszącym zespołem Vasie zabrała słuchaczy do świata znakomitych tekstów i muzyki. W pamięci utkwiło mi to, jak wspaniale zabrzmiała podczas koncertu piosenka pt "Los". Pani Edyta wykonała ją jak zawsze kapitalnie, wirując pod koniec w takt muzyki. Nie od dzisiaj wiadomo, że Pani Edyta wspaniale czuje się w cygańskich rytmach, które podczas recitalu wyczarowali Panowie z zespołu Vasie. Niski głos Artystki fenomenalnie komponuje się z dźwiękiem gitar i akordeonu.
Recital połączony był z wręczeniem Pani Edycie ogromnego wyróżnienia, jakim jest PLATYNOWA PŁYTA za album "Nic nie muszę". Moim zdaniem, to świetny dowód na to, że nie trzeba wywoływać skandali, ani wymyślać coraz to nowych kreacji, żeby mieć wierną publiczność i wykonywać swój zawód z taką pasją, z jaką robi to od 31 lat Pani Edyta.

Pani Edyto, dziękuję za wzruszenia i energię, którą daje Pani całą sobą.

To się sprzedaje, Pani Geppert! :) :wink:
Paweł Gabriel - 20 Sty 2016 06:25
:

Oli, Gwiazdce i innym uczestniczkom gratuluję możliwości zobaczenia koncertu. Wiem, że było super.
Pozdrawiam z Ostrołęki.