Forum www.egeppert.com

Media - TVP Historia

Paweł Gabriel - 11 Lis 2012 06:57
: Temat postu: TVP Historia

Pozdrawiam Gabriel.
Gwiazdka - 11 Lis 2012 09:55
:
Super;-))) miło jeszcze raz będzie usłyszeć piosenkę "Już nigdy" z tego programu;-))
A z kolei dzi¶ Jedynka Polskiego Radia przypomniała "Deszcz jesienny deszcz" w wykonaniu Edyty Geppert ;-) )
alexc10 - 14 Lis 2012 07:32
:
Ogl±dałam cały program od 17.50 i Pani Edyta ¶piewała tylko piosenki "grupowe" i była pokazywana co jaki¶ czas jako widz. Niestety nie ¶piewała nic solo :( szkoda :(
Paweł Gabriel - 15 Lis 2012 11:14
:
alexc10 napisał/a:
Niestety nie ¶piewała nic solo szkoda

Widocznie jest kilka telewizyjnych wersji tego programu, wszak na głównej stronie w zakładce: Wydarzenia znajduje się notka:

Też żałuje, że ich nie było.

Pozdrawiam Gabriel
Majka - 16 Lis 2012 12:25
:
Rzeczywi¶cie wielka szkoda. O ile w przypadku „Zamiast”, przeciętny zjadacz chleba - nawet niezbyt interesuj±cy się muzyk±, bez trudu kojarzy piosenkę i wykonawcę, o tyle „Debiut” jest w moim odczuciu zupełnie nieznanym i niedocenionym utworem spo¶ród tych najpiękniejszych w repertuarze Edyty Geppert. Tekst, muzyka, wykonanie – to przecież gotowy materiał na wielki przebój tylko, że takie piosenki nie s± po prostu grane. Nieraz się zastanawiam jak to się dzieje, że z uporem maniaka lansuje się co¶, od słuchania czego zwyczajnie bol± uszy, a to co naprawdę warto¶ciowe jest pomijane, tak jak to miało miejsce choćby w przypadku tego ostatniego programu.
Fado - 17 Lis 2012 09:52
:
Wyżej wspomniane przez Pana Gabriela "Czerwone maki" można zobaczyć tutaj: http://www.youtube.com/watch?v=6gU3adqyhFs.
Pierwszy raz miałam okazję ów występ obejrzeć i co tu dużo mówić - jestem pod ogromnym wrażeniem.
alexc10 - 18 Lis 2012 01:02
:
♥ ♥ dziękuję serdecznie za "Czerwone maki..." cudo :)
Helga - 25 Lis 2012 12:03
:
Wczoraj wieczorem TVP Historia przypomniała koncert piosenek Adama Kreczmara z Opola 1986. Piękny koncert nie wiem czemu nie pamiętałam go jedynie pojedyncze piosenki, a ¶piewali: Andrzej Zaucha, Krystyna Prońko, Maryla Rodowicz, Krystyna Tkacz, Edyta Geppert - Mój pejzaż, wersja wspaniała o niebo lepsza niż ta z koncertu Kreczmar, Janczarski, Kofta. TVP Historia przypomni jeszcze koncerty z opola 86: od opola do opola i przeboje.