Forum www.egeppert.com

Koncerty - !!! FILHARMONIA NARODOWA !!! 27 października

Groszek - 28 Paź 2012 11:29
:
Piosenka w latach 90’ była zapowiadana jako staro-irlandzka ballada a Dulemba ma na imię Włodzimierz. Napisał kilka ładnych tekstów najpopularniejszy chyba do muzyki filmowej (nie pamiętam już tytułu) ale muzyka Jana Kantego Pawluśkiewicza, powstała z tego piosenka to: „Zbudzisz się przy mnie” lub krótko „Czas”
Majka - 30 Paź 2012 03:49
:
Przed chwilą w Muzycznej Jedynce Maria Szabłowska wspomniała o sobotnim koncercie w Filharmonii Narodowej mówiąc, że to naprawdę niesamowite, kiedy zaledwie dwoje Artystów (nawet mimo niesprzyjającej aury) było w stanie zapełnić salę Koncertową FN. Wspomniała też o wręczeniu złotej płyty, owacjach na stojąco i stwierdziła, że koncert był wielkim sukcesem Edyty Geppert i Krzysztofa Herdzina.

Przy okazji - znalazłam też bardzo ciekawą informację związaną poniekąd z tematem. Pozostaje tylko serdecznie pogratulować! :)
Paweł Gabriel - 30 Paź 2012 06:45
:
Majka napisał/a:
Przed chwilą w Muzycznej Jedynce Maria Szabłowska wspomniała o sobotnim koncercie w Filharmonii Narodowej mówiąc, że to naprawdę niesamowite, kiedy zaledwie dwoje Artystów (nawet mimo niesprzyjającej aury) było w stanie zapełnić salę Koncertową FN.

Pozdrawiam Gabriel.
alexc10 - 30 Paź 2012 07:05
:
Na miejscu Pani Edyty nawet nie wiedziałabym co mam odpowiedzieć tej niewidomej Pani... kurczę ja jestem zdrowa i odczułam stanie w półtoragodzinnej kolejce po autograf a co mają powiedzieć ci ludzie?